Osobní odběr

Veškeré naše zboží je po předchozí domluvě (tel. 777 713 196 příp. emailem jana@paperilla.cz) dostupné v naší výdejně na adrese Sokolská 1802/32, Praha 2.

Metrem linky C nebo tramvají na zastávku I. P. Pavlova, potom pěšky cca 300 metrů po levé straně ulice Sokolská (ta, kterou jezdí auta z centra směrem k Nuselskému mostu). 

U vstupních dvěří do domu zazvoňte na zvonek Paperilla.cz, pak projděte domem rovně k výtahu na konci vstupní haly a vyjeďte do prvního patra, na pavlači zazvoňte u bílých dveří  přímo naproti výtahu (nezalekněte se označení advokátní kancelář).

Veškeré nabízené zboží si můžete objednat k osobnímu odběru na výdejně, zde si jej můžete prohlédnout a rozhodnout se, zda si zboží koupíte či nikoliv. 

Všechno nabízené zboží je k prohlédnutí na výdejně, bohužel zde nemáme prodejnu, ale rádi vám veškeré naše zboží osobně ukážeme a umožníme Vám pohodlný výběr k Vaší maximální spokojenosti.

Na výdejně lze platit pouze v hotovosti.


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací najdete zde.